Eğlen Bilim | İTÜ Bilim Yaz Okulları 6-10 Yaş Arası Çocuklar İçin 29 Temmuz’da başlıyor.
22304
post-template-default,single,single-post,postid-22304,single-format-standard,theme-stockholm,woocommerce-no-js,ajax_updown,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.6, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

İTÜ Bilim Yaz Okulları 6-10 Yaş Arası Çocuklar İçin 29 Temmuz’da başlıyor.

İTÜ Bilim Yaz Okulları 6-10 Yaş Arası Çocuklar İçin 29 Temmuz’da başlıyor.

İTÜ Bilim Yaz Okulları 6-10 Yaş Arası Çocuklar İçin 29 Temmuz’da başlıyor. İstanbul Teknik Üniversitesi, İTÜ Bilim Yaz Okulu ile öğrencileri yaz tatillerinde bilimle buluşturmaya devam ediyor! Çocuğunuzun içindeki gizli mucit ve bilim insanını çıkarmanın en iyi yolu İ.T.Ü Bilim Yaz Okulu ndan geçiyor. Hayal gücü pratik ile, eğlenmek öğrenmekle birleşiyor!

Kayıtlar Devam Ediyor!

6-10 yaş grubuna yönelik olarak düzenlenen İ.T.Ü Bilim Yaz Okulu,  Birinci dönem 29 Temmuz – 2 Ağustos ve  İkinci dönem 5 Ağustos – 9 Ağustos haftaları için kayıtlar devam ediyor.

Eğlenceli Bilim Etkinlikleri!
Bilimin eğlenceli doğasını keşfederek, çılgın deneyler, bilim gösterileri, eğitsel oyunlar, robotik, kodlama, STEM, tasarım ve inovasyon, model uçak gibi tematik atölyeler ve daha niceleri ile keyifli dolu dolu 2 hafta….

Çocukların içindeki gizli mucit ve bilim insanını çıkarmak okullarımızın ana amacıdır. Eğitim ve etkinlikler sırasında hayal gücü pratik ile, eğlenmek öğrenmeyle birleşiyor! Çünkü biliyoruz ki bilim her şeyin içinde ve aslında çok eğlencelidir. Etkinlikler ile öğrencilerimizin gözlem, keşif, sorgulama, hipotez test etme, problem çözme ve model oluşturma becerilerini geliştirmeleri hedeflenmektedir.

İ.T.Ü Bilim okulları nerede?
İ.T.Ü Ayazağa Kampüsü merkezi derslik B binasında gerçekleştirilecektir.

İTÜ Bilim Yaz Okulu 6-10 Yaş Arası Çocuklar İçin 18 Haziran'da başlıyor.İTÜ Bilim Yaz Okulu 6-10 Yaş Arası Çocuklar İçin 18 Haziran'da başlıyor.İTÜ Bilim Yaz Okulu 6-10 Yaş Arası Çocuklar İçin 18 Haziran'da başlıyor.

Nasıl yürütülüyor?

İ.T.Ü, bilim yaz okulları programının hazırlanmasında ve uygulanmasında İTÜ Bilim Merkezi’nin kuruluşunda görev almış Eğlen Bilim ekibi ile birlikte çalışmaktadır. Eğlen Bilim, İTÜ Bilim Merkezi kuruluşundan bu güne yaklaşık on yıldır İTÜ Bilim Merkezi’nde sayısız etkinlik ve bilim okulu yapmıştır.

• Öğrenciler ile gün boyunca beraber olan, eğitmenleri destekleyen genç ve dinamik rehberler yer alır.

• Eğitmenler fen bilimleri, mühendislik, teknoloji ve tasarım konularında tecrübelidir.

• Her hafta özel eğitsel fakülte gezileri gerçekleştirilir.

• Öğle yemeği İ.T.Ü öğrenci yemekhanesinde yenilecektir. Ayrıca günde iki defa ara öğün verilmektedir.

• Etkinliklerin sonunda öğrencilere katılım sertifikası verilmektedir.

Kayıt İçin İrtibat:

Kayıtlar online olarak alınmaktadır.
Mail : bilimokullari@itu.edu.tr
Tel :05332029803 veya 0554 8888913

www.eglenbilim.com.tr

Ücretler

İ.T.Ü Bilim Yaz Okulları ücretine eğitimde kullanılacak tüm malzemeler, eğitsel geziler, öğle yemeği ve ara öğünler dahildir.

* %10 indirim : İTÜ mezunlarına, İTÜ harici personeline, İTÜ G.V.O. öğrencilerine ve kardeş katılımcılara uygulanır.

* %20 indirim : İTÜ mensup ve akrabaları ile öğrencilerine uygulanır.

Katılım Koşulları ve Hesap Bilgileri için tıklayınız.

İTÜ Yaz Bilim Okulu Kayıt Formu için tıklayınız.